HAKKIMIZDA
İnan & Aras, müvekkil ve danışanlarına hukukun her alanında hizmet veren Ankara merkezli bir hukuk bürosudur. Hukuk büromuz, yerli ve yabancı müvekkillerine şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar, fikri mülkiyet hukuku, gayrimenkul hukuku, bankacılık ve finans hukuku, sermaye piyasası hukuku, rekabet hukuku, idare hukuku, iş hukuku, spor hukuku, enerji hukuku, ulusal ve uluslararası tahkim ile her türlü dava ve takip işlerinde hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

İnan & Aras ekibinin vermiş olduğu tüm hizmetlerdeki önceliği, müvekkil memnuniyetidir. Ekibimiz, verilen hizmetin müvekkilin veya danışanın işinin önemli bir parçasını teşkil ettiği bilinciyle çalışır; ihtiyaca uygun ve efektif öneriler sunarak tüm hukuki süreçleri çözüme ulaştırır. İnan & Aras, müvekkile sunulan hizmetin hukuki danışmanlıktan ibaret olmadığı anlayışıyla, müvekkilleriyle uzun süreli ve sağlam bir iş ilişkisi kurmayı hedefler.

Hukuk büromuzda çalışan tüm avukatlar, uluslararası hukuki deneyime sahip olup, avukatların büyük çoğunluğu eğitimlerinin bir kısmını yurtdışındaki prestijli üniversitelerde tamamlamıştır. Tüm avukatlarımızın yazılı ve sözlü İngilizce becerileri mükemmel seviyededir. Bu kapsamda, tüzel kişi ve gerçek kişi müvekkillerin uluslararası nitelikli hukuki işlerinin yürütülmesi ve takibinde İnan & Aras etkili bir çözüm ortağıdır.

İnan & Aras’ın önemli özelliklerinden birisi de ticari uygulama ile hukuki bilginin aynı potada eritilerek müvekkile sunulmasıdır. Dinamik, genç ve yetenekli avukat kadromuzun yanında, ekibimizde inşaat, bankacılık ve finans sektöründe uzun süre üst düzey görevlerde bulunmuş bir danışman kadrosu bulunmaktadır. İnan & Aras, deneyimin dinamizmle buluştuğu ve gelişen iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap verebilen bir hukuki danışmalık kurumudur.